Gündem Haber Girişi : 09 Nisan 2022 16:56

Barış Dedebağı Devletin İçindeki Hainler İçin Vatandaşları Uyardı

Hain FETÖ elebaşının hain ve vatansız piyonları, 15 Temmuz Darbe girişimin ardından alçaklıklarına devam ediyor. Freni boşalmış kamyon gibi nereye gittikleri belli olmayan hain gruplar, iftiralarına ve suçsuz kimselerin üzerine çamur atmaya devam ediyor.

Barış Dedebağı Devletin İçindeki Hainler İçin Vatandaşları Uyardı

 

15-16 Temmuz 2016 tarihleri arasında Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde kendilerini Yurtta Sulh Konseyi olarak tanımlayan asker görünümlü hain darbeciler tarafından Türkiye'de gerçekleştirilen askeri darbe girişimi sonrası hainlikleri çırılçıplak ortaya çıkan hain terör grubu FETÖ, iftiralarına ve çamur at izi kalsın tutumlarına devam ediyor.

 

Bugüne dek masum insanların ahını alan, attıkları iftiralarla birçok kişinin hayatını karartan kalleş FETÖ’ye karşı mücadeleler hız kesmeden devam ediyor.

 

FETÖ’nün çirkin iftiraları, yalan suçlamaları ve daha birçok konuda baş etmeye çalışan Barış Barış Dedebağı, Türk milleti ve evlatlarının bu hainlere kanmaması için inanılmaz mücadele sergiliyor. Hain grubun çirkefliklerine karşı sosyal medyadan her seferinde bu grubun hainlik peşinde koştuklarını açıklayan Dedebağı, Türk milleti ve evlatlarının kanmaması için cevap vermeye çalıştığını bu seferde kendilerini nimetten sanan adi teröristlerin daha fazla çirkinleştiklerini ortaya çıkarttı.

 

Özellikle Twitter hesaplarında hainliklerine devam eden FETÖ’nün önüne geçmeye çalışan Dedeoğlu, “Devletin bu gibi hesapları engelleyici veya bu kişileri tespit edici bir yapılanmayı devreye sokması gerektiği FETÖ ile mücadelede devletimizi sahipsiz bırakmamalı ve vatandaşlar olarak desteğimizi her zaman göstermeliyiz” dedi.

 

İftira ve Algı Oluşturuyorlar

 

Masum kişilere çamur atmaktan başka hiçbir işe yaramayan grubun ortaya çıktığını ifade eden Barış Dedebağı, “Şimdi yine yazdığınız şerefsiz bir senaryoyu servis edip, referans göstererek pislik atıyorsunuz. Bu senaryodan bazıları; bir subayın eşine sarkıntılık etmişim bu yüzden sürgün yemişim, emrimdeki astsubayı vurmuşum, rahmetli babam alkolikmiş ben hem alkolikmişim hem irticacı bunlara tek tek cevap vermeliymişim. Niye mahkemeye vermiyormuşum. Mahkemeye versem ne olacak yurt dışından sahte hesaplardan yazan hainler. Kara Kuvvetlerinden dosyamı isteyip burada yayınlayacakmışım. Hainler bu yazdıklarınızın bir tanesi doğru olsa dosyamda bunlar olsa her yerde adamınız var şimdiye yüz kere yayınlardınız. Hayatım örnek asker olarak geçti onlarca özel takdirler aldım. En kutsal değerleri bile buraya çarpıtarak aktarıyorsunuz ya size şimdilik diyecek bir söz bulamıyorum. Bunları yazanlar ve yayanlar kıyamet yaklaştıkça ustalaşan ve azgınlaşan şeytanın yeryüzünde vücut bulmuş halisiniz. Şeytanı görmek isteyenler size baksın. 6 yıldır atmadığınız iftira, etmediğiniz küfür kalmadı. Bir kere olsun küfretmedim. Sinirle yazdığım sözlerde bile haddi aşan kelimeler olursa sildim düzelttim” dedi.

 

“Neden Tövbe Etmiyorsunuz?”

 

Kendisinin hayatında da eksiklikler olduğunu vurgulayan Dedeoğlu, “Binlerce şey yazıyorsunuz benim bunlara cevap vermem mümkün değil. Ama inanın pişman olacağınız gün gelecek. Başınıza gelenlerden neden ders almıyorsunuz, neden tövbe etmiyorsunuz. Bunları yazsanız ne olacak bakan mı olacağım paşa mı sicil mi alıyorum. TSK'da subayken aldığım siciller ortada. Milletin gözünden beni düşürseniz ne olacak. Ben çıktığım yolda yalnızım Allah'tan başka kimsem yok. Kimseye de güvenmiyorum. 6 yıldır da kimse yanımda değil, olmasını da beklemiyorum. Kimseye yaranmak için eğilmedim, eğilmeyeceğim de. Bunu en iyi siz düşmanlarım biliyor. Ne devletten ne milletten bir beklentim yok, Allah'tan başka kimseden beklentim yok,6 yıldır ne badireler atlattım Allah'tan başka kimsem yok. Ben hak yolunda iyi niyetle hareket ettim, devletimin, milletimin anında oldum. Rabbim'de beni hainleri çıldırtacak kadar büyük ve güzel şeylere muvaffak etti. Kabillerle hainlerle benim işim kalmadı. Hiçbir zamanda yoktu, bu kadar güzel şeylere vesile edilip yalnız kalmam sizin yazdığınız gibi kötü biri olduğum için mi sanıyorsunuz yoksa değerlerinden taviz vermeyen biri olduğum için mi? Bu memlekette beş para etmez binlerce insanın yalanla dolanla nerelere geldiğini hepimiz gördük. Bir daha söylüyorum Allah'tan başka kimseden beklentim ve ümidim yok elinizden geleni arkanıza koyarsanız şerefsizsiniz” diye konuştu.

 

“Yaşanacak Problemlerin Ardında Bu Hainler Var”

 

Dedeoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: Milletin ve devletin en büyük problemi içerideki hainlerdir. Yaşanan ve yaşanacak bütün problemlerin temelinde bunlar vardır. Millet ve devlet olarak bunlara karşı gereğini yapmadığımız sürece bütün hayaller yarıda kalacaktır. Yukarıda belirttiğim gibi daha da size cevap vermem. Elinizden geleni arkanıza koyarsanız şerefsizsiniz. Şu mübarek günde ben sizlerin iftira ettiğiniz gibi isem Allah benim müstahakkımı versin değilsem sizin hepinizi benim ayağımın altına sersin İnşallah Ey Allah'ım onlarda Müslümanım diyor bende Müslümanım, aramızdaki hükmü sen ver Allah'ım. Bunlar; kuyruğu kayaya sıkışınca kuyruğunu kesen tilki misali, önce toplumu bozup, sonra iyi insanları kötü insanlara ayıplatıyorlar. Allah bu milleti hainlerin şerrinden korusun.”

 

“Ülkemize Verdikleri Zarar Ortada”

 

FETÖ hainlerinin ülkeye büyük zararlar verdiklerini dile getiren Dedebağı, “Bu hainler 15 Temmuz gecesi kendilerine karşı gelenleri yargılayınca, 15 Temmuz’da hunharca şehit ettikleri, gazi ettikleri vatan evlatlarını 40 yıldır yaptıkları suikastları, soru çalıp yedikleri kul haklarını, insanların mahremiyetlerine verdikleri zararları, söndürdükleri ocakları, dine, millete ve devlete verdikleri zararları nasıl telafi edecekler? Onların verdikleri zararı on tane Çanakkale harbi yaşasak vermezdi. Pişman olup Tövbe etmek en büyük erdemdir bunu başarabilenlere selam olsun” dedi.

 

Barış DEDEBAĞI İletişim

https://twitter.com/BDEDEBAGI

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.