Gündem Haber Girişi : 22 Temmuz 2022 15:06

FETÖ'nün Bürokratik Darbe Girişimi Deşifre Oldu

Yıllardır emniyet teşkilatında görev yapan Eski istihbaratçı İbrahim YILDIZ, FETÖ’nün Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı gerçekleştirdiği büyük kumpası deşifre etti.

Eski istihbaratçı İbrahim YILDIZ, konuşmasında “Darbecilerin içeride olduğunu düşünüyorsunuz ama sadece deşifre olanlar içeride. Halen FETÖ’nün yapılanması devam ediyor ve emniyet teşkilatında, yargıda ve her yerde devam ediyor. FETÖ, algı ve komplo operasyonları düzenleyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sandıktaki direncini kırmak istiyorlar. 18 yıl boyunca emniyet istihbaratta çalıştım ve 1997 yılında FETÖ’nün bir terör örgütü olduğu kanaatine vardım. O günden bugüne kadar FETÖ ile mücadele etmeye başladım. Emniyet teşkilatından erken yaşta emekli olmamın sebebi, sivil hayatta bunlarla daha iyi bir şekilde mücadele edebileceğim kanaatine varmamdan dolayıdır” dedi.

 

Eski istihbaratçı İbrahim YILDIZ, şunları dile getirdi: “FETÖ dosyalarının tekrardan açılması gerekiyor. At izinin it izine nasıl karıştığı görülecektir. Bu hükümete karşı bürokratik bir dirençtir, itaatsizliktir. FETÖ’nün bürokratik kanadı şu anda bunu sergiliyor. Darbe olduktan sonra da sergiledi, şu anda da sergilemeye devam ediyor.”

 

VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.