Güncel Haber Girişi : 17 Ağustos 2021 20:30

LinkedIn Yeni Özelliğini Duyurdu

LinkedIn, uygulamasında görüntülü toplantıları kolaylaştırmak için geçen yıl çeşitli üçüncü taraf video sağlayıcılarına destek eklemişti. Şimdi ise şirket, kullanıcılar için daha kullanışlı bir güncelleme getiriyor.

 

Platformun uygulaması için video seçeneği kullanıma sunuldu. Artık ayrıca bir video uygulaması indirmenize gerek kalmadan görüşmeler yapılabilecek.

 

Şirket konuyla ilgili: “İlk iş aramadan online görüşmeye kadar, üyelerimizin güvenliğini sağlarken üretkenliğini artırmak istedik. Mesajlaşma deneyiminin bir parçası olarak video konferansı seçeneği ekledik. Artık üyelerimiz sanal olarak bağlantı kurabilecekler. Bunun için ayrıca bir uygulama indirmelerine gerek kalmayacak” açıklamalarında bulundu.

 

Linkedin’in yerel görüntülü sohbet kullanıcı arayüzü de özel olarak tasarlanmış. Video görüşmesi sırasında her kullanıcı için LinkedIn özel profil bilgileri ve biyografi alt kısımda görünecek. Böylece iş görüşmeniz daha kolay ve etkili olacak.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.