SİNOP Haber Girişi : 17 Ağustos 2020 13:18

Sinop İli Gerze İlçesi Protokol Listesi 2020

Sinop İli Gerze İlçesi Protokol Listesi 2020

       

        

 

 

  Gerze İlçesi Protokol Listesi

 

 

             GERZE İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
GERZE KAYMAKAMI MURAT GÜVEN
İLÇE BELEDİYE BŞK. CEVAT ŞENSOY
CUMHURİYET BAŞSAVCISI EBUBEKİR BİLGE
GERZE  MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ Dr.Ö.Gör.MEHMET SEDAT İPAR
                    İLÇE GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ
İLÇE JANDARMA KOMUTANI HÜSEYİN KAPLAN
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ Emn.Müd.EROL ULAŞ
                                               HAKİMLER
HAKİM  İLKNUR KARTAL
HAKİM  GAMZE DEMİREL
HAKİM  HACI ALİ LEKESİZ
HAKİM   
                                 CUMHURİYET SAVCILARI
CUMHURİYET SAVCISI MUHAMMED EMRE ŞENER
   
 
GERZE NOTER FERDA GEYİK
BARO TEMSİLCİSİ Av. KADİR OLGUNSOY
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM’DE GRUBU BULUNAN PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ CUMHUR KURT
CUMHURİYET HALK PARTİSİ   NİHAT ERDAL
MİLLİYETÇİ HARAKET PARTİSİ MEHMET ÇALIŞKAN
İYİ PARTİ YAVUZ YİĞİT
BAKANLAR KURULU KARARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
İLÇE MÜFTÜSÜ BAYRAM KARAR
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRÜ LEYLA TUNA
TAPU SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ MUSTAFA EFENDİOĞLU
YEDAŞ ŞEFİ SİNAN TURAN
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRÜ İSMAİL KARAMAN
İLÇE TARIM MÜDÜRÜ V. ÖZBAY AKKAŞ
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ CEVDET ÇAKIR
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ MEHMET DURMAZ
İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ V. ADNAN AKSU
İLÇE MALMÜDÜRÜ FATMA DURU AYDIN
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ V. YILMAZ CEYLAN
GERZE ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ MUSTAFA DİKTAŞ
HASTANE BAŞHEKİMİ Dr. ADEM ÖZKAN
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ V. Dr. HATİCE SALİHA ASAN
GERZE PTT MÜDÜRÜ RIZA BELOVACIKLI
İLÇE LİMAN BAŞKANI ENGİN KİRPİTÇİ
HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ  NAZIM AKSU
İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MEMURU SUAT ALTINTAŞ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ HAMZA ÇELİKER
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ  
KHGB  MÜDÜRÜ MEHMET KUTLU
                                        RESMİ BANKALAR
HALK BANKASI MÜDÜRÜ CENK ÖZTÜRK
T.C.ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ ALAADDİN ERDEM
       TBMM’DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI
SAADET PARTİSİ HAMİT ÇAKIR
DEMOKRAT PARTİ  
ANAVATAN PARTİSİ MURAT KOŞAR
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ HÜSEYİN GÜL
VATAN PARTİSİ HASAN İZMİRLİ
TÜRKİYE KOMİNİST PARTİ CAZIM AKRAY
HAK VE ADALET PARTİSİ HÜSEYİN ÜNAL
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ POLAT DEMİRCİ
MUHAFAZAKAR YÜKSELEN PARTİSİ SAMİ DORUK
TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ MURAT ATABEK
                           İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ İZZET KARAMAN
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ AHMET BURMA
                  GERZE BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ALAADDİN BAŞ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ FATİH ÖZ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ HAMİDE CEREN AŞICI ERDOĞAN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÜMİT AKÇA
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ MUSTAFA DORUK
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ AHMET KALFAOĞLU
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İSMAİL HAKKI ŞAHİN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ EMEL BÜYÜKKAYMAKÇI
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ERCAN ÇELEBİ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ UĞUR AKIN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SÜLEYMAN TAŞKIN
                              MESLEKİ KURULUŞLAR
ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET TİRYAKİ
GERZE ESNAF VE SANATKARLAR ODA CEMAL ALTUNEL
ŞOFÖRLER VE OTOM.ODASI BAŞKANI HÜSEYİN TOPÇU
ESNAF KEFALET KOOP. BAŞKANI HÜSEYİN TOPÇU
                             BASIN KURULUŞLARI
15 EYLÜL GAZETECİLER CEMİYETİ GERZE TEMSİLCİSİ FATİH UYSAL
                           ÖZEL BANKA TEMSİLCİLERİ
İŞ BANKASI MÜDÜRÜ ALİ GÖK
         KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK-VAKIFLAR
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DER. BŞK. HÜSEYİN ŞAHİN
İLİM YAYMA CEMİYETİ DERNEĞİ GERZE ŞUBESİ ENVER ÖZ

 

 

 

 

 

 

 

http://www.gerze.gov.tr/gerze-ilcesi-protokol-listesi


https://sinop.adalet.gov.tr/gerze-mahkemeler



 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.