Bilim ve Teknoloji Haber Girişi : 05 Şubat 2023 17:00

TOGG İçin Ön Siparişler Açıldı

Togg için ön sipariş süreci resmen başladı. 2023 adetlik özel seriyi alma hakkı için NFT koleksiyonunun açık artırmasına katılabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında Gemlik tesisinde düzenlenen etkinlikte Türkiye’nin yerli ve milli ilk elektrikli otomobili olan Togg C-SUV, seri üretim bandından indi. Bugün itibariyle de Togg ön sipariş sürecinin ilk adımı resmen başladı. 

 

Geçtiğimiz günlerde Togg için ön sipariş sürecinin başlayacağını ve bu yıla, yani 100. yıla özel üretilen 2023 adet otomobilin ön sipariş hakkının Trumore uygulaması üzerinden kazanılabileceğini duyurduk. Nitekim uzun zamandır beklenen an geldi.

 

100. yıl özel seri olan Togg modelleri için ön siparişe katılma ve teslim alma sıralamasını belirleme hakkı sağlayacak 2023 adetlik NFT koleksiyonunun açık artırma ile satışı için on binlerce kişi Trumore uygulaması üzerinden cüzdanlarını ve ödemeyi yapacakları Avax meblağlarını hazırladı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.